Barbora Jánová

kafe-znojmo-41

(nar. 1989 ve Vlašimi)
Herečka, dramaturgyně, produkční.

Foto Libor Duchoň

Po absolvování obchodní akademie začala studovat sociální a masovou komunikaci na Univerzitě Jana Amose Komenského. Po dvou letech studia nastoupila jako asistentka režie do České televize a pak vystudovala Vyšší odbornou školu hereckou v Michli. Je spoluzakladatelkou divadla La´My, v němž působila jako herečka a produkční. Nyní je dramaturgyní a produkční tvůrčí skupiny Díra Na Trhu, s níž vystupuje v experimentálním prostoru NoD.

Diváci televizních obrazovek ji mohli vidět v seriálu Doktoři z Počátků či Ordinaci v růžové zahradě. Hrála v pohádce Vodník a Karolínka (2010), televizních snímcích Vánoční hvězda, Setkání s hvězdou: Dagmar Havlová a také ve filmu Miloslava Šmídmajera Probudím se včera (2012) ad.

V LiStOVáNí působí od roku 2015 a kromě představení Kafé a cigárko čte z knihy také v pořadu Kde se touláš Bernadetto!, výraznou roli hraje v listování knihou Láska a tělo od Arnošta Lustiga.

Osobní stránky autorky: https://www.barajanova.cz

úterý 24. 4. 2018 17:00 2. podlaží budovy 15, kavárna

LiStOVáNí: Kafe a cigárko. Scénické čtení z knihy Kafe a cigárko: historky z hereckého podsvětí Marie Doležalové. Účinkují Barbora Jánová a Gustav Hašek.
Vstupné 100 Kč, snížené 70 Kč, držitelé karty ZTP zdarma. Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji v obou recepcích 14|15 BAŤOVA INSTITUTU.

Fotografie z pořadu.

>> přejít na program